O szkole Velvet

Wszystkiego o rosyjskiej szkole carvingowej Velvet można dowiedzieć się tutaj VELVET

Ale ponieważ nie wszyscy znają rosyjski, postanowiliśmy trochę potłumaczyć. Chcemy podziękować rosyjskim karwerom z VELVET za zgodę na przetłumaczenie ich tekstów i umieszczenie ich na naszej stronie.

Rosjanie opisują na swojej stronie dość szczegółowo: własny styl eurocarving (można wymawiać "jewrokarwing"), będący ich autorskim rozwinięciem szwajcarskiego extremecarvingu oraz amerykański styl Bomber. Ich krótki kurs techniki jazdy Bomber jest ich autorskim projektem. Duży szacunek budzi bardzo przejrzysta metodologia oraz dbałość o szczegóły. Temat techniki jazdy Bomber wywołał ciekawą dyskusję na form velvet.ru, ale dyskusji już nie przetłumaczymy, bo to za dużo roboty :)

styl Bomber szkoła Velvet